صنایع از بزرگرین تولید کنندگان زباله و ضایعات بشمار میروند. این ضایعات در بسیاری موارد قابل بازیافت نبوده و می بایست بصورت بهداشتی دفع گردند. از بهترین روشها برای نیل به این مقصود امحاء و سوزاندن این ضایعات بوسیله دستگاههای زباله سوز صنعتی میباشد.
در زمینه طراحی این دستگاه ها میباید این نکته را در نظر داشت که زباله سوزهای صنعتی بدلیل گوناگونی ضایعات صنعتی چه از لحاظ نوع  و چه از لحاظ ترکیب و مقدار آنها ، امکان چندانی برای تولید انبوه ندارند.
تیم فنی گرشین پس از بررسی دقیق ضایعات هر کارخانه نسبت به طراحی و ساخت کوره متناسب با ویژگیهای ضایعات آن مجموعه اقدام مینماید.

ویژگیهای زباله سوزهای صنعتی گرشین :

  • خروجی پاک و مطابق با استانداردهای زیست محیطی و در نتیجه قابل نصب در محیط های شهری
  • کیفیت بالای ساخت دستگاه و کارکرد مطمئنزباله سوز صنعتی
  • قیمت مناسب نسبت به معدود نمونه های استاندارد ساخت داخل
  • امکان بازیافت گرمای خروجی از دودکش دستگاه و افزایش صرفه اقتصادی دستگاه
  • طراحی انعطاف پذیر
  • ضمانت محصولات و خدمات پس از فروش

اطلاعات تکمیلی :

شرح ویژگیها:

خروجی پاک و مطابق استانداردهای زیست محیطی

استفاده از متخصصین مجرب در طراحی دستگاهها این امکان را برای ما فراهم آورده تا محصولاتی مطابق با استاندارهای محیط زیست طراحی و تولید نمائیم. این ویژگی در بین محصولات تولید داخل بندرت مشاهده میگردد.

قیمت مناسب نسبت به معدود نمونه های استاندارد ساخت داخل

گرشین قیمتهای بسیار معقولی را برای تولیدات خود در نظر گرفته به شکلی که منافع تولیدکننده و مصرف کننده توامان تامین گردد.

کیفیت بالای ساخت دستگاه و کارکرد مطمئن

استفاده از مواد اولیه مرغوب ، توانمندی تیم طراحی وساخت گرشین و مهمتر از همه تمایل کل مجموعه به ارائه بهترین کالا و خدمات ممکن به مشتری باعث گردیده تا تولیدات ساخت گرشین همواره با بهترین کیفیت تحویل ساخته و عرضه گردد.

گاز خروجی از دودکش کوره دارای مقدار قابل توجهی انرژی حرارتیست. استفاده از این انرژی و جلوگیری از هرز رفتن آن باعث میشود که صرفه اقتصادی کارکرد دستگاه به شکل قابل توجهی افزایش یابد.
برای استفاده مفید از حرارت خروجی از دستگاه میتوان با نصب بویلر (دستگاه تولید آب گرم) و تولید آب گرم از حرارت گاز خروجی ، آب گرم خاصله را به سیستم گرمایشی موجود در محل منتقل نموده و مقدار زیادی از انرژی در حال هدر رفتن را بازیافت نمود.