یکی از معضلات اساسی شهرداری ها در سراسر دنیا، نحوه امحا زباله تولیدی آنها است. سالهاست که استفاده از دستگاه زباله سوز شهری پس از بازیافت آن به عنوان بهترین روش برای مدیریت پسماندهای شهری شناخته میشود.

ویژگیهای زباله سوزهای شهری گرشین :

  • خروجی پاک و مطابق با استانداردهای زیست محیطی و در نتیجه قابل نصب در محیط های شهری
  • کیفیت بالای ساخت دستگاه و کارکرد مطمئنزباله سوز شهری
  • قیمت بسیار پائینتر نسبت به نمونه های ساخت خارج
  • قیمت مناسب نسبت به معدود نمونه های ساخت داخل
  • طراحی شده بر اساس ویژگیها و ترکیبات زباله شهری ایرانی
  • امکان بازیافت گرمای خروجی از دودکش دستگاه و افزایش صرفه اقتصادی دستگاه
  • طراحی انعطاف پذیر
  • ضمانت محصولات و خدمات پس از فروش
 اطلاعات تکمیلی :

شرح ویژگیها:

خروجی پاک و مطابق استانداردهای زیست محیطی

استفاده از متخصصین مجرب در طراحی دستگاهها این امکان را برای ما فراهم آورده تا محصولاتی مطابق با استاندارهای محیط زیست طراحی و تولید نمائیم. این ویژگی در بین محصولات تولید داخل بندرت مشاهده میگردد.

طراحی شده بر اساس ویژگیها و ترکیبات زباله شهری ایرانی

ترکیب زباله شهری در کشورهای مختلف متفاوت میباشد. عدم توجه به این مهم منجر به عاجز ماندن یک زباله سوز از دستیابی به استانداردهای زیست محیطی میگردد. زباله سوزهای شهری ساخت گرشین دارای این ویژگی بسیار مهم است که متناسب با ترکیب زباله شهری ایرانی طراحی گردیده است. نمونه های زیادی از تجربه ناموفق خرید و نصب زباله سوزهای خارجی در کشور وجود دارد که مسئولان مربوطه علیرغم صرف بودجه هنگفت برای خرید این دستگاهها از خارج ، بدلیل نامتناسب بودن طراحی این دستگاهها با زیاله شهری ایرانی ، از کسب استاندارهای زیست محیطی برای دستگاه خریداری شده عاجز مانده اند. گرشین عدم وقوع چنین مشکلاتی را برای مشتریان خود تضمین مینماید.

کیفیت بالای ساخت دستگاه و کارکرد مطمئن

استفاده از مواد اولیه مرغوب ، توانمندی تیم طراحی وساخت گرشین و مهمتر از همه تمایل کل مجموعه به ارائه بهترین کالا و خدمات ممکن به مشتری باعث گردیده تا تولیدات ساخت گرشین همواره با بهترین کیفیت تحویل ساخته و عرضه گردد.

امکان بازیافت گرمای خروجی از دودکش دستگاه و افزایش صرفه اقتصادی دستگاه

گاز خروجی از دودکش کوره دارای مقدار قابل توجهی انرژی حرارتیست. استفاده از این انرژی و جلوگیری از هرز رفتن آن باعث میشود که صرفه اقتصادی کارکرد دستگاه به شکل قابل توجهی افزایش یابد.
برای استفاده مفید از حرارت خروجی از دستگاه میتوان با نصب بویلر (دستگاه تولید آب گرم) و تولید آب گرم از حرارت گاز خروجی ، آب گرم خاصله را به سیستم گرمایشی موجود در محل منتقل نموده و مقدار زیادی از انرژی در حال هدر رفتن را بازیافت نمود.