شروع فعالیتها

واحد تولیدی گرشین در سال ۱۳۶۳ کار خود را تحت نام شرکت میقات آغاز نمود. در آن زمان ساخت کوره های زباله سوز و لاشه سوز بخشی از فعالیتهای شرکت را تشکیل میداد. از سال ۱۳۸۵ این مجموعه از شرکت میقات منفک گردید و تا سال ۱۳۹۰ با نام واحد تولیدی رباط صنعت به فعالیت خود ادامه داد. از این زمان و بمنظور توسعه هرچه بیشتر فعالیتهای مجموعه ، واحد تولیدی گرشین تاسیس گشته و از آن زمان تا کنون تولیدات این مجموعه ذیل همین نام به بازار مصرف عرضه میگردد.

رشد و نمو

این مجموعه در ابتدا ، کار خود را با تعمیر کوره های لاشه سوز ساخت شرکتهای خارجی که در داخل کشور نصب گردیده بودند آغاز نمود. از جمله میتوان به تعمیر کوره لاشه سوز ساخت آلمان که در دانشگاه شهید چمران اهواز نصب گردیده بود اشاره نمودد.
درسالهای بعد و با کسب دانش فنی مربوط به ساخت این دستگاهها و مشابه سازی از روی دستگاههای آلمانی ، ساخت این دستگاهها در داخل کشور آغاز و ارتقاء فنی روزافزون آن سرلوحه کار ما قرار گرفت.
پس از سالها فعالیت در این عرصه و کسب تجربه و دانش ، گرشین به یکی از مجربترین سازندگان دستگاههای زباله سوز و لاشه سوز در ایران تبدیل گردیده و موفق شده تا اعتماد بازار مصرف را نسبت به تولیدات خود جلب نماید. رزومه پربار گرشین شاهدیست بر این مدعا.

کسب تاییدیه زیست محیطی

هم اکنون چندیست که با ارتقاء فنی دستگاهها موفق به دریافت تاییدیه سازمان محیط زیست گشته ایم . این تاییدیه نشان میدهد که دستگاههای گرشین استانداردهای محیط زیستی را بطور کامل رعایت میکنند و کاملا مورد تایید سازمان محیط زیست کشور میباشند.

چشم انداز آینده

مجموعه گرشین کماکان در حال رشد و توسعه است و بنا دارد تا برای همیشه این روند رشد کیفی و کمی را ادامه دهد. ما مصمم هستیم تا در کنار رفع نیازهای داخل کشور ، بازارهای خارجی را نیاز به شکلی گسترده به مجموعه مصرف کنندگان محصولات خود بیافزائیم. روندی که هم اکنون با صادرات یک دستگاه زباله سوز به کشور ارمنستان آغاز گشته است.